usg

Jeżeli cel ten i nasze działania uznają Państwo za słuszne można nas poprzeć poprzez wpłatę dowolnej sumy na nasze konto

VIII Konferencja Kardioprenatal 27.10.2017 Łódź

Serdecznie zapraszamy na VIII Konferencję Naukowo-Szkoleniową Kardioprenatal pod tytułem ”NOWOŚCI..."

Inicjatorem konferencji jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej a patronat nad konferencją sprawują: Polskie Towarzystwo Neonatologiczne, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki  oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.
Zakres merytoryczny Konferencji obejmie:  prenatalną diagnostykę kardiologiczną głównie w 3 trymestrze ciąży, dedykowaną nie tylko położnikom ale głównie neonatologom, celem ułatwienia im wdrożenia prawidłowego postępowania u noworodka „planowego” lub „pilnego”.
W ciągu ostatnich kilku lat rozwój kardiologii prenatalnej spowodował, iż  neonatolodzy mogą być dzisiaj głównymi strategami w wielospecjalistycznej sztafecie o życie i zdrowie noworodka z wadą serca i mogą przyczynić się do przyśpieszenia lub opóźnienia…leczenia kardiologiczno-kardiochirurgicznego….przed wystąpieniem objawów klinicznych.
Jeśli chcecie Państwo wiedzieć jak lepiej interpretować wyniki badań przedporodowych i stwarzać nowe, lepsze warunki do leczenia noworodków kardiologicznych, zapraszamy do udziału w konferencji.  
 Głównymi prelegentami będą profesorowie z Instytutu Centrum Zdrowia Polski uczestniczący w trudnej sztafecie diagnostyki i leczenia płodu/noworodka z wadą wrodzoną serca.
Po wykładach i prezentacjach przypadków, w  dyskusji podsumowującej spotkanie wezmą udział: Prof. J. Białkowski – konsultant krajowego ds. kardiologii dziecięcej, Prof. E. Helwich – konsultant krajowego do spraw neonatologii ,Prof. M. Borszewska-Kornacka – Przewodnicząca PTN oraz dr M. Grzesiak – konsultant położnictwa i ginekologii, którzy nakreślą ramy pracy nowych zespołów lekarskich odpowiedzialnych za pacjenta z wadą serca przed, w trakcie i po porodzie.

Szczegółowe informacje nt. konferecji poniżej:

PROGRAM KONFERENCJI

KOSZTY KONFERENCJI

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Kontakt z Organizatorem VIII Konferencji Kardioprenatal "Nowości..."

Centrum Doradczo-Szkoleniowe Provena

Monika Rutkowska-Drozd

tel. 695 271 227 lub e-mail: biuro@provena.co.pl

 

 PATRONAT HONOROWY KONFERENCJI

Patronat medialny:

 

 

LOADINGŁadowanie...