Konferencja – Podsumowanie 15 lat pracy ORPKP

0

baner

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Podsumowanie 15 lat pracy ORPKP” i wyznaczenie nowych kierunków, zobacz – www.
Inicjatorem konferencji jest powstałe w 2018r. Polskie Towarzystwo Kardiologii Prenatalnej przy współudziale Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej.
Zakres merytoryczny Konferencji obejmie: podsumowanie 15 lat Ogólnopolskiego Rejestru Problemów Kardiologicznych Płodów, w którym zgromadziliśmy wyjątkowe dane o płodach z wadami serca i nie tylko. Nie było dotąd okazji, aby prześledzić co zmieniło się w Rejestrze i w Polskiej Kardiologii Prenatalnej.
Jeśli chcecie Państwo wiedzieć jak będziemy pracować w ramach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i co ma Państwu do zaoferowania Łódzki Ośrodek Kardiologii Prenatalnej, przy współpracy z Gdańskiem, Szczecinem, Wrocławiem, Płockiem, Krakowem i Rzeszowem, oraz innymi ośrodkami, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji….
Nasze forum jest otwarte dla rezydentów, studentów i pielęgniarek a przede wszystkich tych medyków, którzy lubią wyzwania, zagadki, internetową współpracę i edukację.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Kardiologii Prenatalnej

Szczegółowe informacje nt. konferencji poniżej:

PROGRAM KONFERENCJI

KOSZTY KONFERENCJI

Członkowie PTKP – bezpłatnie
Pozostali niebędący członkami PTKP – 200 zł do 1 marca, 300 zł do 1 kwietnia (lekarze i asystenci ICZMP – 100zł)
Studenci: 100 zł (opcjonalnie istnieje możliwość zwolnienia z opłaty za Konferencję w przypadku zobowiązania do 3-dniowej pomocy w pracy Zakładu Kardiologii Prenatalnej)
Pielęgniarki : 50 zł
Wpłaty prosimy kierować na:
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej
z dopiskiem „konferencja 5 kwietnia”

Miejsce Konferencji:

ICZMP – Pawilon Ginekologiczny, Łódź

Osoby, które chciałyby zostać członkami PTKP prosimy o uzupełnienie ankiety klikając w ten link

POBIERZ CERTYFIKAT

Kontakt z Organizatorem konferencji „Podsumowanie 15 lat pracy ORPKP”

pierwsza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj